Intermediate

INTERMEDIATE YEARS 7 & 8  SOCIAL and SERIOUS

Thursday 26th October 2017          Week  1        

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Ashhurst Arrows

v

Te Kawau

1A

4.00pm

 

Carncot

v

St Peters Saints

1B

4.00pm

 

Carncot Year 8

v

Ross Echo

1C

4.00pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Linton Foxtrot

v

Opiki

1A

4.30pm

 

Linton Golf

v

LAC

1B

4.30pm

 

Ross Delta

v

Choctops

1C

4.30pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Ross Charlie

v

Thrashers

1A

5.00pm

 

Ross Beta

v

Kitkats

1B

5.00pm

 

Ross Alpha

v

XD Team

1C

5.00pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Fly American

v

United

1A

5.30pm

 

Lads

v

Monrad

1B

5.30pm

 

Year 7 leftovers

v

Lightning Sticks

1C

5.30pm

 

 

Thursday 2nd November 2016    Week 2

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Te Kawau

v

LAC

1A

4.00pm

 

Opiki

v

Linton Golf

1B

4.00pm

 

Ross Echo

v

Linton Foxtrot

1C

4.00pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

St Peters Saints

v

Carncot Year 8

1A

4.30pm

 

Ashhurst Arrows

v

Carncot

1B

4.30pm

 

Ross Alpha

v

Choctops

1C

4.30pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Fly American

v

Ross Beta

1A

5.00pm

 

Lads

v

Ross Charlie

1B

5.00pm

 

Year 7 Leftovers

v

Ross delta

1C

5.00pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Lightning Sticks

v

Thrashers

1A

5.30pm

 

Monrad

v

Kitkats

1B

5.30pm

 

United

v

XD Team

1C

5.30pm

 

 

 

 

 

 

Thursday 9th November     Week 3

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Carncot

v

Te Kawau

1A

4.00pm

 

Carncot Year 8

v

Ashhurst Arrows

1B

4.00pm

 

Linton Foxtrot

v

St Peters Saints

1C

4.00pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Linton Golf

v

Ross Echo

1A

4.30pm

 

LAC

v

Opiki

1B

4.30pm

 

Choctops

v

XD Team

1C

4.30pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Kitkats

v

United

1A

5.00pm

 

Thrashers

v

Monrad

1B

5.00pm

 

Ross Delta

v

Lightning Sticks

1C

5.00pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Ross Charlie

v

Year 7 Leftovers

1A

5.30pm

 

Ross Beta

v

Lads

1B

5.30pm

 

Ross Alpha

v

Fly American

1C

5.30pm

 

 

Thursday 16th November     Week  4

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Carncot Year 8

v

Te Kawau

1A

4.00pm

 

Linton Foxtrot

v

Carncot

1B

4.00pm

 

Linton Golf

v

Ashhurst Arrows

1C

4.00pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

LAC

v

St Peters Saints

1A

4.30pm

 

Opiki

v

Ross Echo

1B

4.30pm

 

Fly American

v

Choctops

1C

4.30pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Lads

v

Ross Alpha

1A

5.00pm

 

Year 7 Leftovers

v

Ross Beta

1B

5.00pm

 

Lightning Sticks

v

Ross Charlie

1C

5.00pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Monrad

v

Ross Delta

1A

5.30pm

 

United

v

Thrashers

1B

5.30pm

 

XD Team

v

Kitkats

1C

5.30pm

 

 

 

 

 

Thursday 23rd November 2016    Week  5

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Te Kawau

v

Ross Echo

1A

4.00pm

 

St Peters Saints

v

Opiki

1B

4.00pm

 

Ashhurst Arrows

v

LAC

1C

4.00pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Carncot

v

Linton Golf

1A

4.30pm

 

Carncot Year 8

v

Linton Foxtrot

1B

4.30pm

 

Choctops

v

Kitkats

1C

4.30pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Thrashers

v

XD Team

1A

5.00pm

 

Ross Delta

v

United

1B

5.00pm

 

Ross Charlie

v

Monrad

1C

5.00pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Ross Beta

v

Lightning Sticks

1A

5.30pm

 

Ross Alpha

v

Year 7 Leftovers

1B

5.30pm

 

Fly American

v

Lads

1C

5.30pm

 

 

Thursday 30th November    Week   6

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Linton Foxtrot

v

Te Kawau

1A

4.00pm

 

Linton Golf

v

Carncot Year 8

1B

4.00pm

 

LAC

v

Carncot

1C

4.00pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Opiki

v

Ashhurst Arrows

1A

4.30pm

 

Ross Echo

v

St Peters Saints

1B

4.30pm

 

Lads

v

Choctops

1C

4.30pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Year 7 Leftovers

v

Fly American

1A

5.00pm

 

Lightning Sticks

v

Ross Alpha

1B

5.00pm

 

Monrad

v

Ross Beta

1C

5.00pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

United

v

Ross Charlie

1A

5.30pm

 

XD Team

v

Ross Delta

1B

5.30pm

 

Kitkats

v

Thrashers

1C

5.30pm