Intermediate

INTERMEDIATE YEARS 7 & 8  SOCIAL and SERIOUS

Thursday 22nd February  2018     Week  1        

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Ashhurst Panthers

v

Linton Camp Delta

1A

4.00pm

 

Ross Foxtrot

v

LAC

1B

4.00pm

 

Ross Gophers

v

PNINS 1

1C

4.00pm

 

Monrad Bluesticks

v

PNINS 4

2A

4.00pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Whakarongo Koura

v

PNINS 6

1A

4.30pm

 

PNINS 7

v

PNINS 10

1B

4.30pm

 

PNINS 12

v

St Peters

1C

4.30pm

 

Linton Camp Echo

v

Ross Hawks

2A

4.30pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Ross Alpha

v

St Peters

1A

5.00pm

 

PNINS 11

v

PNINS 2

1B

5.00pm

 

Ross Beta

v

PNINS 9

1C

5.00pm

 

PNINS 3

V

Ross Echo

2A

5.00pm

Ross Charlie

v

PNINS 8

2B

5.00pm

 

PNINS 5

v

Ross Delta

2C

5.00pm

 

 

Thursday 1st March  2018           Week  2

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Linton Camp Delta

v

LAC

1A

4.00pm

 

Ross Foxtrot

v

Ross Gophers

1B

4.00pm

 

PNINS 1

v

PNINS 4

1C

4.00pm

 

Monrad Bluesticks

v

Ashhurst Panthers

2A

4.00pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Whakarongo Koura

v

Ross Hawks

1A

4.30pm

 

PNINS 6

v

PNINS 7

1B

4.30pm

 

St Peters

v

Linton Camp Echo

1C

4.30pm

 

PNINS 10

v

PNINS 12

2A

4.30pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

St Peters

v

Ross Delta

1A

5.00pm

 

PNINS 8

v

PNINS 5

1B

5.00pm

 

Ross Echo

v

Ross Charlie

1C

5.00pm

 

PNINS 9

V

PNINS 3

2A

5.00pm

PNINS 2

v

Ross Beta

2B

5.00pm

 

Ross Alpha

v

PNINS 11

2C

5.00pm

 

 

 

 

 

Thursday 8th March     Week 3

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

LAC

v

Ross Gophers

1A

4.00pm

 

Linton Camp Delta

v

PNINS 1

1B

4.00pm

 

Ross Foxtrot

v

Monrad Bluesticks

1C

4.00pm

 

PNINS 4

v

Ashhurst Panthers

2A

4.00pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

PNINS 7

v

PNINS 12

1A

4.30pm

 

PNINS 6

v

St Peters

1B

4.30pm

 

PNINS 10

v

Ross Hawks

1C

4.30pm

 

Linton Camp Echo

v

Whakarongo Koura

2A

4.30pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

PNINS 11

v

Linton Camp Echo

1A

5.00pm

 

Ross Beta

v

Ross Alpha

1B

5.00pm

 

PNINS 3

v

PNINS 2

1C

5.00pm

 

Ross Charlie

V

PNINS 9

2A

5.00pm

PNINS 15

v

Ross Echo

2B

5.00pm

 

Ross Delta

v

PNINS 8

2C

5.00pm

 

 

Thursday 15th March     Week  4

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Ross Foxtrot

v

PNINS 1

1A

4.00pm

 

PNINS 4

v

LAC

1B

4.00pm

 

Monrad Bluesticks

v

Linton Camp Delta

1C

4.00pm

 

Ashhurst Panthers

v

Ross Gophers

2A

4.00pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

PNINS 10

v

St Peters

1A

4.30pm

 

Linton Camp Echo

v

PNINS 7

1B

4.30pm

 

Ross Hawks

v

PNINS 6

1C

4.30pm

 

Whakarongo Koura

v

PNINS 12

2A

4.30pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

PNINS 8

v

St Peters

1A

5.00pm

 

Ross Echo

v

Ross Delta

1B

5.00pm

 

PNINS 9

v

PNINS 5

1C

5.00pm

 

PNINS 2

V

Ross Charlie

2A

5.00pm

Ross Alpha

v

PNINS 3

2B

5.00pm

 

PNINS 11

v

Ross Beta

2C

5.00pm

 

 

 

 

 

Thursday 22nd March 2018    Week  5

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Ross Gophers

v

PNINS 4

1A

4.00pm

 

Monrad Bluesticks

v

LAC

1B

4.00pm

 

PNINS 1

v

Ashhurst Panthers

1C

4.00pm

 

 

v

 

2A

4.00pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

PNINS 12

v

Ross Foxtrot

1A

4.30pm

 

Ross Hawks

v

PNINS 7

1B

4.30pm

 

St Peters

v

Whakarongo Koura

1C

4.30pm

 

PNINS 6

v

PNINS 10

1A

4.30pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

St Peters

v

PNINS 9

1A

5.00pm

 

PNINS 2

v

Ross Echo

1B

5.00pm

 

Ross Alpha

v

PNINS 8

1C

5.00pm

 

PNINS 11

V

Ross Delta

2A

5.00pm

Ross Beta

v

PNINS 5

2B

5.00pm

 

PNINS 3

v

Ross Charlie

2C

5.00pm

 

 

Thursday 29th March 2018    Week   6

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Ross Gophers

v

Monrad Bluesticks

1A

4.00pm

 

PNINS 1

v

LAC

1B

4.00pm

 

Linton Camp Delta

v

PNINS 4

1C

4.00pm

 

Ross Foxtrot

v

Ashhurst Panthers

2A

4.00pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

PNINS 12

v

Ross Hawks

1A

4.30pm

 

St Peters

v

PNINS 7

1B

4.30pm

 

PNINS 6

v

Linton Camp Echo

1C

4.30pm

 

PNINS 10

v

Whakarongo Koura

1A

4.30pm

 

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

St Peters

v

PNINS 2

1A

5.00pm

 

PNINS 11

v

Ross Echo

1B

5.00pm

 

Ross Beta

v

PNINS 8

1C

5.00pm

 

PNINS 3

V

Ross Delta

2A

5.00pm

Ross Echo

v

PNINS 5

2B

5.00pm

 

Ross Alpha

v

PNINS 9

2C

5.00pm